Залишити звернення
5 лютого
«Управління сферами лісових, водних та рибних ресурсів залишити у підпорядкуванні Міністерства захисту довкілля!», – офіційна позиція депутата Прощука.

Народний депутат від 85 виборчого округу Едуард Прощук висловив позицію щодо непогодження з наміром передачі Держлісагентства, Держводагентства та Держрибагентства до новоствореного Міністерства аграрної політики.

Офіційна позиція Едуарда Прощука, Голови підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища.

Час іде, а в Кабміні досі залишається відкритим питання передавати управління сферами лісових, водних та рибних ресурсів до новоствореного Мінагрополітики чи залишити їх у підпорядкуванні Міністерства захисту довкілля.

Я особисто, мої колеги та величезна кількість громадських організацій переконані, що ці сфери мають залишитися під управлінням Міністерства захисту довкілля.

Це моя офіційна позиція, як голови підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища.

Мета Держлісагентства, Держводагентства та Держрибагентства – забезпечувати охорону та відтворення відповідних ресурсів. А власне, цим і займається Міністерство захисту довкілля. Більше того має досягнення, зокрема в сфері охорони лісів та водойм. Ми повинні зберігати природу вже зараз!

Водний ресурс є вичерпним і його насправді можна втратити. Не можемо допустити нераціонального використання води у промислових цілях, як і не можна допустити жорсткої експлуатації лісів.

Неодноразово громадські організації надсилали звернення зі своєю позицією в Кабмін, а останні дні на ногах відстоюють її під стінами Кабміну.

Вдячний екологічній спільноті, зоозахисним та екоорганізаціям за активність та захист майбутнього екології країни.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!