Залишити звернення
1 лютого
Едуард Прощук: Прикарпаттю, як і кожному куточку країни, чітко потрібно розуміти свою стратегію

Народний депутат України Едуард Прощук у бліц інтерв’ю розповідає про стратегію розвитку Прикарпаття, важливість децентралізації та парламентаризм, як ефективну діючу інституцію.

«Люди готові відкинути амбіції, не дивитись на суб'єкт висування, на політичну партію, на свої регіональні вподобання, а заради країни об'єднуватися. І це мені дало надію, що парламентаризм в країні буде збережено. Це ефективна інституція, яка працює в складний час і, незважаючи на всі політичні ігрища, які є, може об'єднуватись заради успіху» – зазначив в інтерв’ю Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!