Залишити звернення
1 січня
Щасливого нового року та світлого Різдва!

Зазвичай у вітальних роликах не говорять про складнощі чи негаразди, але 2020-й виявився нетиповим. Пандемія стала глобальним викликом для кожної людини планети. Ми адаптувались, здобули величезний досвід та навчились жити в умовах карантину. Наші домівки стали нам студентською аудиторією, кабінетом, місцем відпочинку, навіть спортзалом.

Цей рік нагадав нам, що здоров’я є пріоритетом завжди – якщо буде здоров’я, все інше ми здобудемо. Він навчив нас радіти з найменших дрібниць та більше цінувати один одного.

Новий рік поставить нові завдання. Так! Будуть і виклики, але ми вже готові до більшого. Ми стали сильніші та стійкіші й усе зможемо.

Величезна подяка героям сьогодення – військовим та медикам, які щоденно захищають наше життя і здоров’я.

У новому році бажаю добробуту та злагоди кожній родині. Нехай новий рік подарує лише добрі новини та мирне небо над головою. Будьте здорові!

Щасливого нового року та гарних різдвяних свят!

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!