Залишити звернення
28 грудня
Едуард Прощук: Екокомітет одноголосно відхилив законопроект про полювання в заповідних зонах

Депутати Верховної Ради відпрацювали фінальне у 2020-році засідання Екологічного комітету.

Під час засідання народні обранці підтримали два важливих для збереження екології та природних ресурсів законопроекти. Зокрема, про збереження зелених зон в містах й мораторій на видалення зелених насаджень (№4111 та №4250).

Як зазначає народний депутат Едуард Прощук, такі законопроекти потрібні, щоб припинити самовільне знищення парків, скверів та зелених зон під час будівництва різноманітних об’єктів у населених пунктах. Депутати рекомендували головному комітету врахувати зауваження та прийняти дані законопроекти за основу.

Крім того, одноголосно відхилили законопроект про полювання в межах заповідних зон (№4422). Народні обранці зазначають, що він суперечить нормам про особливий охоронний статус національних природних парків. Кажуть, недоцільно пропускати цей законопроект, адже Екокомітет – це не про полювання, а про захист й збереження всього живого.

«Загалом попри непростий рік, вважаю Екокомітет у 2020 році відпрацював злагоджено й ефективно. Дякую колегам за співпрацю та підтримку, в тому числі, моїх законопроектів та ініціатив», – резюмував народний депутат Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!