Залишити звернення
17 грудня
Едуард Прощук: «Українське лісове господарство потребує інноваційного підходу»

Народний депутат України Едуард Прощук під час виїзного засідання екологічного комітету в Боярці наголосив, що українське лісове господарство має потенціал розвитку й потребує інноваційного підходу.

«Тут разом із фахівцями дослідили потреби лісової галузі, питання цифрової інвентаризації лісів, проблему їх всихання, боротьбу з лісовими пожежами. Також з колегами напрацювали рекомендації для врегулювання проблем лісової галузі на законодавчому рівні», - відзначив народний депутат Едуард Прощук.

За його словами, це стосується, зокрема, й системи фінансування, стратегії розвитку галузі в країні, врегулювання ринку деревини.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!