Залишити звернення
4 грудня
Едуард Прощук: дайджест парламентського тижня

Народний депутат Едуард Прощук резюмував результати роботи під час парламентського тижня у Верховній Раді 1-4 грудня. Коротко про що розповів народний депутат від 85 виборчого округу:

Президент підписав законопроект 3651-д, дуже важливий для місцевого самоврядування. Він впорядковує окремі питання організації та діяльності органів МС та районних державних адміністрацій.

Заборонили продаж електронних сигарет неповнолітнім (№3628). Закон вступає в дію з 1 січня 2021 року , порушення його тягне за собою штраф від 6800 грн до 13600 грн.

Підтримали в першому читанні законопроект (№3695), який надає право батькові виходити у декретну відпустку після народження дитини.

Прийняли компромісний законопроект про перенесення РРО для підприємців (4439-д)

Внутрішньому водному транспорту – бути (1182-1-д). Запускаємо ринок річкових перевезень в Україні. Відтепер вантажні та пасажирські перевезення відбуватимуться в тому числі річками.

Прийняли низку законів про підтримку малого й середнього бізнесу. Зокрема, податкові канікули для ФОПів І групи та списання податкових боргів до 3060 грн, а також можливість отримати одноразову допомогу.

Едуард Прощук додав, що на жаль у Верховній Раді провалили законопроект 3900 про якість шкільних підручників, але сподіваються на оперативне прийняття закону після його доопрацювання.

Також, в Уряді декларують, що локдауну у грудні не буде але можливе його запровадження у січні.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!