Залишити звернення
1 грудня
Обов’язкове використання ФОП-ами касових апаратів відтермінували

Верховна Рада проголосувала за відтермінування застосування обов’язкових касових апаратів для ФОП до 1 січня 2022 року.

У Парламенті домовились підтримати законопроект усіма фракціями. «За» проголосувало 319 депутатів, «проти» – 1, «утримались» – 4.

«Це компромісний законопроект, він повністю не задовільняє ані нас, як законотворців, ані підприємців. Однак сьогодні дуже важливо було проголосувати «ЗА», підтримати кожного, хто продовжує займатись власною справою і не закриває свого ФОПа в цей економічно не простий для країни час», – наголосив народний депутат Едуард Прощук.

Законопроект 4439-д передбачає:

• перенесення фіскалізації ФОПів 2-4 груп до 1 січня 2022 року;

• скасування кешбеку;

• зменшення списку ризикових видів діяльності;

• зменшення штрафів;

• прив’язка всіх лімітів до ставки мінімальної заробітної плати, в тому числі ліміту фіскалізації.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада не прийняла законопроєкт Данила Гетманцева №4313-д про відтермінування на рік обов’язкових касових апаратів для фізосіб-підприємців адже, як прокоментував Едуард Прощук, до повторного першого читання зміст законопроекту, фактично, був спотворений.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!