Залишити звернення
2 грудня
Екокомітет відстоює якнайшвидше прийняття у Верховній Раді законопроекту про посилення захисту лісів

На засіданні екологічного комітету народні депутати розглянули законопроект № 3526 про посилення захисту лісів та запобігання пожежам й рекомендували Верховній Раді прийняти його в другому читанні.

«Відстоюємо якнайшвидше прийняття цього закону, щоб весною він уже ввійшов у дію. Адже двічі на рік восени та весною відбувається найбільше лісових пожеж, підпалів трави на полях, які завдають непоправного лиха природі та навколишньому середовищу», – зазначив співавтор законопроекту Едуард Прощук.

На засіданні члени комітету окреслили, що закон має на меті посилити захист лісів, запобігати пожежам на землях лісового та водного фонду, торфовищах тощо, підвищити ефективність управління й контролю, посилити адміністративну відповідальність за порушення правил пожежної безпеки в лісах, сільськогосподарських угіддях та інших природних екосистемах.

В підсумку екологічний комітет рекомендував прийняти у другому читанні законопроект № 3526 про посилення захисту лісів та запобігання пожежам. Зокрема, і через підвищення штрафів за порушення норм закону.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!