Залишити звернення
27 листопада
Едуард Прощук вручив калушанину державну нагороду «Заслужений донор України»

Народний депутат Едуард Прощук вручив калушанину Івану Шийко державну нагороду «Заслужений донор України».

«Іван Миколайович Шийко уже 40 років є донором крові. Для мене за честь вручити йому державну нагороду. Це благородна та сильна справа!», – зазначив Едуард Прощук.

Народний депутат привітав Івана Миколайовича з нагородою та подякував за відповідальну справу разом із заступником голови ОДА Євгеном Фербей та головою Калуської РДА Жанною Табанець.

Івану шийку 60 років, 40 з них він здає кров. Вперше чоловік зайнявся донорством в армії, коли йому було 20. У 1990 році Івану присвоїли звання «Почесний донор України». Донорством крові займаються його діти і дружина, якій також присвоїли звання «Почесний донор України».

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!