Залишити звернення
1 грудня
Едуард Прощук: Залучили 5 мільйонів гривень на оновлення мультимедійного обладнання в освітніх закладах Калуша

Народному депутату Едуарду Прощуку вдалось залучити кошти з освітньої субвенції на покращення умов навчання студентів та школярів Калуша. Йдеться про 5 мільйонів гривень на сучасне мультимедійне обладнання.

Для студентів професійно-технічного училища №7 в Калуші закупили 3D принтери й сканери, інтерактивну дошку, проектор, програмовані конструктори й інше обладнання нової STEM-лабораторії. Тут навчаються майбутні будівельники, кухарі, зварювальники і це мультимедійне обладнання сприятиме якіснішому навчанню.

«Завжди наголошую, у розвиток дітей та молоді потрібно максимально вкладати. Адже фаховість та якісна освіта – запорука успіху, а сучасні технології дають багато нових можливостей», – наголосив Едуард Прощук.

Також для учнів ліцею №10 закупили комплекти обладнання для навчальних кабінетів біології, хімії, географії, математики й фізики. Нове обладнання дасть змогу дітям: здобути практичні навички, отримати якісну базу успішно продовжити навчання у вищих навчальних закладах.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!