Залишити звернення
16 листопада
Едуард Прощук: На Калущині після червневої негоди відновили берегоукріплення річки Чечва

У понеділок, 16 листопада, народний депутат від 85-виборчого округу Едуард Прощук оглянув стан виконання відновлення берегоукріплення на об’єкті в селі Тужилів на Калущині, який постраждав під час червневих паводків.

Нагадаємо, червневі паводки завдали значних збитків західним областям України.

«В Івано-Франківській області від стихійного лиха постраждав 451 об’єкт інфраструктури. Тоді оперативно для постраждалих областей з резервного фонду виділили кошти на ліквідацію наслідків негоди: відновлення об’єктів та виплату допомоги населенню. Станом на сьогодні 269 об’єктів вже повністю відбудовано», – розповідає народний депутат Едуард Прощук.

Один із повністю відновлених об’єктів в селі Тужилів на Калущині. Вартість робіт складає майже 3 мільйони гривень: тут відновили кріплення лівого берега річки Чечва; провели спрямлення русла та збудували підпірну стінку з габіонів висотою 2,5 метри й довжиною понад 140 метрів.

Крім того, поруч знаходиться Урочище Малий Луг, який також повністю відбудований після паводку. Там укріпили берег, спрямували русло річки й відновили габіони.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!