Залишити звернення
16 листопада
Едуард Прощук: Школярі Голинської школи відтепер мають сучасний майданчик з штучним покриттям

В селі Голинь на Калущині завершили будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям на території місцевої школи.

Будівництво розпочали у 2019, але через брак коштів роботи тимчасово призупинили.

Народному депутату Едуарду Прощуку вдалось залучити понад 800 тисяч грн субвенції з держбюджету на соціально-економічний розвиток громад для майданчика Голинської ЗОШ. Сьогодні об’єкт успішно завершений. Цей проект дуже важливий, адже Голинська ЗОШ одна з найбільших шкіл в Калуському районі, тут навчаються понад 500 дітей.

«Радію за наших школярів, які мають сучасні майданчики для занять спортом, адже це не лише комфортно та безпечно, а й мотивує тренуватись і досягати гарних результатів. Мені приємно, що вдалось залучити кошти для цього проекту, й реалізувати його завдяки співпраці із Калуською РДА», – наголосив народний депутат Едуард Прощук.

В 2019 році виконали 45 % робіт. Восени цього року з державного бюджету виділили решту коштів для завершення будівництва майданчика зі штучним покриттям на території школи. Сьогодні будівництво дитячого спортивного майданчика повністю завершено.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!