Залишити звернення
30 жовтня
Едуард Прощук: залучили 10 мільйонів гривень субвенції на медичне обладнання

У четвер, 29 жовтня, народний депутат Едуард Прощук передав необхідне обладнання для медичних закладів на Рогатинщині й Калущині. Обладнання закуплено за рахунок державної субвенції на соціально-економічний розвиток громад, відповідно до потреб лікарень.

У червні Едуард Прощук подав звернення до Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова щодо необхідності оновити медичне обладнання у лікарнях округу за рахунок субвенції з держбюджету на соціально-економічний розвиток громад.

Як наголошує народний депутат, звернення формували разом із керівниками лікарень відповідно до потреб медзакладів.

"Вдалось придбати медичного обладнання на майже 10 мільйонів гривень. Була можливість залучити ці кошти на будівництво інфраструктурних об'єктів, але у важкий час пандемії вкрай важливо допомогти медикам. Вони, як ніхто інший, потребують підтримки. Разом з керівникамизакладів визначили пріоритети, щоб покращити умови праці для медиків та рівень обслуговування для пацієнтів",- прокоментував народний депутат Едуард Прощук.

Для Рогатинської центральної лікарні придбали й передали: хірургічно-рентгенодіагностичну систему типу С з цифровою обробкою зображення та Лапароскопічну стійку. Також операційний стіл - рентген прозорий електричний з комплектом пристосування.

В Калуську районну лікарню: два апарати ШВЛ, монітори пацієнта, автоматичний гематологічний аналізатор, напівавтоматичний біохімічний аналізатор та переносний апарат УЗД.

Для Центральної лікарні Калуської міської та районної ради: рентгенівсько-діагностичний комплекс з цифровим зображенням та біохімічний аналізатор.

Раніше, у цій лікарні найновіший рентген апарат був 1986 року випуску. А за допомогою біохімічного аналізатора Калуська ЦРЛ тепер має можливість робити аналіз на антитіла до COVID-19.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!