Залишити звернення
20 жовтня
Едуард Прощук: присвячуємо Відкритий Кубок України з вільної боротьби видатним спортсменам й ветеранам

Днями в Києві стартував Відкритий Кубок України з вільної боротьби.

Захід урочисто відкрили Вадим Гутцайт – Міністр молоді та спорту, Юрій Копитко – Президент Асоціації вільної боротьби, Едуард Прощук – перший віце-президент Асоціації вільної боротьби України й народний депутат та борець і народний депутат Жан Беленюк.

"Вкотре присвячуємо цей Міжнародний турнір видатним спортсменам та ветеранам. Адже саме ці люди стали наставниками та прикладом для молодих спортсменів", – прокоментував Едуард Прощук.

Як відзначив народний депутат, українські спортсмени серед усіх учасників проявили себе на високому рівні. Прикарпатська борчиня Ірина Харів стала переможницею Відкритого Кубка України серед жінок (вагова категорія 57 кг).

Також Едуард Прощук відзначив результати вихованців Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина:

Ігор Никифорук – переможець Відкритого Кубка України (вагова категорія 70 кг);

Роман Гуцуляк – бронзовий призер Відкритого Кубка України (вагова категорія 57 кг);

Іван Кусяк – бронзовий призер Відкритого Кубка України (вагова категорія 70кг).

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!