Залишити звернення
27 грудня
Едуард Прощук: «Медики Прикарпаття до кінця року отримають зарплатню»

Уряд виділив 45 мільйонів гривень із резерву медичної субвенції для виплати в цьому році заборгованостей заробітних плат. 30 мільйонів з яких спрямовано для медиків Прикарпаття.

Про це написав на офіційній сторінці у Facebook народний депутат Едуард Прощук.

«Фактично щороку виникає подібна ситуація із заборгованістю виплат. Радію, що спільно вдалось посприяти й вирішити цю проблему, закрити рік без боргів. Разом із колегами з депутатського об‘єднання «Прикарпаття» будемо надалі злагоджено працювати та відстоювати інтереси мешканців регіону», – наголошує Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!