Залишити звернення
19 жовтня
Едуард Прощук: На ремонт міжнародної траси М-12 вдалось залучити 100 мільйонів гривень

Невдовзі розпочнеться ремонт міжнародної траси М-12, яка проходить через Рогатин.

На ремонт дороги Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам’янка вдалось залучити 100 мільйонів гривень від Укравтодору.

«Завдяки спільній праці з заступником голови Івано-Франківської ОДА Марією Савкою вдалось зрушити з місця цю справу. Це дуже важливо, адже люди роками скаржились на цю дорогу», - зазначив народний депутат від 85 округу Едуард Прощук.

Нещодавно завершились торги і вже визначено переможця робіт. Як запевнив представник Служби автомобільних доріг Прикарпаття, днями має бути підписаний тендер на виконання робіт та підрядник розпочне роботи.

Уже в цьому році на ділянці від кінця об’їзної в сторону села Пуків зроблять регенерацію 8 км доріг з вирівнюванням нижнього шару асфальтного покриття.

Як відзначає народний депутат, капітальний ремонт цієї дороги вирішить питання транспортної доступності до сільських територій і сприятиме інвестиційному й соціально-економічному розвитку Рогатинщини.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!