Залишити звернення
19 жовтня
В Рогатині завершать ремонт малої об’їзної дороги

В Рогатині вдалось відремонтувати декілька комунальних доріг залучивши кошти з Дорожнього фонду ДП "Дороги Прикарпаття", без використання коштів місцевого бюджету.

Серед відремонтованих, частина так званої малої об’їзної Рогатина та між будинками на Площі Роксолани й вулицею Галицькою.

«Нині великогабаритні вантажівки їдуть через історичну частину міста, нищать дороги, завдають незручностей мешканцям та шкодять довкіллю. Тому відремонтувати об’їзну вкрай важливо, щоб розвантажити центр й налагодити логістику», - прокоментував народний депутат Едуард Прощук.

З понеділка дорожники розпочинають роботи. Перед підрядником стоїть завдання продовжити ремонт ділянки від вул. Стуса до Данила Галицького.

З дорожнього фонду на ці роботи виділено 3,9 мільйона гривень. Згідно з проектом тут покладуть дорожнє полотно, встановлять автобусну зупинку та облаштування тротуар і водовідведення.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!