Залишити звернення
1 вересня
ЕДУАРД ПРОЩУК ВИМАГАЄ СКАСУВАТИ РІШЕННЯ ПРО "ЧЕРВОНИЙ" РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ НА ПРИКАРПАТТІ

Народний депутат від 85 виборчого округу Едуард Прощук звернувся до прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля та міністра охорони здоров'я Максима Степанова з вимогою переглянути та скасувати рішення про віднесення міста Калуш до "червоного" рівня епідемічної небезпеки. Статистика захворюваності на COVID-19 у Калуші впродовж останніх тижнів не змінювалась у прогресії, показники свідчать, що місто не повинно бути у "червоному" рівні епідемічної небезпеки.

Рівень загрози COVID-19 у містах визначають за показниками завантаженості ліжок в медзакладах, кількістю проведених тестувань та підтверджених випадків захворюваності.

"Підтримую позицію мешканців Калуша та розумію їх обурення. Відповідно до статистики, Калуш та низка інших міст не потрапляють під "червоне" зонування. Введення зараз необгрунтованих жорстких обмежень може мати критичні економічні наслідки для міста", - зазначив народний депутат Едуард Прощук.

У депутатському зверненні зазначено показники захворюваності у Калуші, які, відповідно до постанови Кабміну,не є підставою для введення "червоного" рівня епідемічної небезпеки:

1) Завантаженість ліжок із підтвердженими випадками COVID-19 з числа госпіталізованих мешканців Калуша, впродовж останніх 5 днів коливається в межах 40-50%;

2) Середня кількість тестувань (впродовж останній 14 днів) – 142 випадки на 100 тис. населення;

3) Показник захворюваності за останні 14 днів – 124 випадки.

"Місцеві лікарі одноголосно зазначають, що місто не відповідає показникам "червоного" зонування. Освітяни, вчителі та батьки категорично проти закриття шкіл. Наразі у школах Калуша прийняли рішення про продовження канікул, а не закриття шкіл. Сподіваємось на якнайшвидший перегляд рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій", - додав Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!