Залишити звернення
21 серпня
«Інвестиція в дороги, школи та медицину – це інвестиція в майбутнє», – Едуард Прощук

Відремонтовані дороги, сучасне освітнє середовище і якісне обладнання у лікарнях. Такими є пріоритети для народного депутата України Едуарда Прощука. За рік у парламенті молодому політику вдалося залучити із державного бюджету понад 280 мільйонів гривень для 85-го округу. А це, навіть досвідченим парламентарям, не завжди під силу.

Найбільша сума – 261,7 млн грн – на дороги та мости. Едуард Прощук вважає, що реконструкція шляхів сприятиме розвитку регіону, а тому вважає своїм обов’язком долучитися до покращення інфраструктури на Прикарпатті. «Я часто їжджу своїм рідним 85-м округом, бачу на власні очі стан доріг і розумію емоції своїх виборців. Вони на кожних зустрічах нарікають на жахливий стан доріг, просять втрутитися і допомогти. Я докладаю максимум зусиль, щоб зрушити із мертвої точки цю проблему», – зауважує народний депутат.

Молодому політику вдалося залучити бюджетні кошти на 2 десятки об’єктів у Калуському, Рогатинському та Галицькому районах. До прикладу, цього місяця відбуватимуться роботи на ділянці дороги Голинь – Кропивник (передбачені 3,5 млн грн). У серпні та вересні запланований ремонт шляхів Конюшки – Журавеньки (5 млн грн), Болохів – Войнилів (4,5 млн грн), Сілець – Мединя (10 млн грн) та Слобідка – Войнилів через Перевозець (3 млн грн). Восени візьмуться за оновлення частини автодороги Більшівці – Княгиничі (5 млн грн).

Потребують чималих інвестицій і освітні заклади Івано-Франківщини. Народний обранець посприяв виділенню 10-ти мільйонів гривень на школу у селі Боднарів. «Будівництво школи в селі Боднарів - надважливий об'єкт. Це велика школа на понад півтисячі учнів, спорудження якої тягнеться роками. Дуже хочу, щоб учні якнайшвидше перейшли у просторі класи та отримали комфортні умови навчання. Вони цього заслуговують!», – розповідає Едуард Прощук.

Окрім цього 5 мільйонів гривень ДФРР спрямує на добудову спорткомплексу Новицької школи. Це один з найбільших навчальних закладів Калуського району. Його мали повністю закінчити ще позаминулого року, однак через труднощі із фінансуванням - так і не доробили. «Частину свого життя я присвятив спорту, створив кілька дитячо-юнацьких спортивних шкіл і клубів з вільної боротьби. Тут тренуються спортсмени, які здобувають першість на змаганнях всеукраїнського та світового рівнів. Для мене дуже важливо підтримувати цю галузь, підтримувати дітей та молодь, яка за здоровий спосіб життя», – наголошує нардеп.

Зараз період пандемії, а тому вкрай важливо вкладати кошти і в медицину. На обладнання для лікарень Калущини та Рогатинщини, за зверненням Едуарда Прощука, держава виділила понад 9 мільйонів гривень. Це гроші на сучасне обладнання, яке допоможе рятувати життя жителів Прикарпаття. Районна лікарня Калуської районної ради матиме апарат ШВЛ, монітори пацієнта, автоматичний гематологічний аналізатор, напівавтоматичний біохімічний аналізатор. У центральній лікарні Калуської міської та районної рад будуть користуватися рентгенівсько-діагностичним комплексом з цифровим зображенням. А Рогатинська центральна районна лікарня – хірургічно-рентгенодіагностичною системою та лапароскопічними стійками. «Зараз світова пандемія. Ми бачимо як гуртується планета у подоланні коронавірусу. Ми бачимо, як віддаються медики, щоб врятувати життя пацієнтів. Сучасне обладнання – дає шанс подолати недугу навіть найважчим пацієнтам і повернути їх назад у сім’ї, до їхніх найрідніших», - підсумував народний депутат.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!