Залишити звернення
5 серпня
«Близько 280 мільйонів гривень змогли залучити в округ», – Едуард Прощук про рік депутатської діяльності

За рік діяльності у Верховній Раді в складі Екологічного комітету депутат від Івано-Франківщини Едурард Прощук виступив співавтором 38-ми законопроектів. Також за цей час депутатові вдалося залучити в округ близько 280 мільйонів гривень.

Серед важливих законопроектів, як зазначає Едуард Прощук, законопроект «Про розподіл коштів між громадами та центральними органами влади» перебуває на розгляді Верховної Ради і вже пройшов перше читання:

«Це закон, який закріпить кошти на місцях, які від районів будуть спрямовані об’єднаним територіальним громадам».

Депутат відзначив, що питання Домбровського кар’єру вдалося вивести на фаховий рівень, об’єднавши політиків, експертів, екологів, фахівців із Національного Університету нафти і газу:

«Ми залучили науковців та експертів, прийняли рішення про запровадження постійного моніторингу і спрямували його в уряд. Очікуємо, що у бюджеті 2021 року будуть закладені на це кошти. Всі розуміють, що Домбровський кар’єр – це питання транскордонної техногенної загрози й загрози втрати питної води не лише в регіоні».

Також у низці прийнятих Верховною Радою – законопроекти й ініціативи, до яких долучився Едуард Прощук, зокрема що стосуються проблеми управління відходами, вільного доступу громадян до біоресурсів, припинення рубки лісів на схилах Карпат, інвентаризації лісів, впровадження стратегії протипаводкових заходів.

Окремо вдалося залучили в округ близько 280 мільйонів гривень.

«Понад 250 мільйонів гривень залучили для ремонту доріг та мостів у наших районах. Зараз левова частка цього ресурсу вже освоєна і вже впроваджено низку проектів. Ще понад 25 мільйонів гривень – на розвиток соціальної інфраструктури та придбання обладнання для лікарень. Зокрема з Державного Фонду Регіонального розвитку залучили 15 мільйонів гривень на важливі проекти: прибудову спорткомплексу в селі Новиця Калуського району та завершення будівництва школи в селі Боднарів. Зараз там учні навчаються у зовсім непристосованих для навчання приміщеннях», – коментує Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування та підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
proshchuk.press@gmail.com
Авторське право © 2020 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!