Залишити звернення
28 грудня
Едуард Прощук: «міст через річку Чечва відбудований та відкритий»

Міст через річку Чечва відбудований та відкритий. Тепер жителі села Довге-Калуське зможуть безпечно й швидко потрапити до районного центру.

Президент Володимир Зеленський, перебуваючи на Калущині 28 грудня оглянув виконання робіт разом із головою Івано-Франківської ОДА Денисом Шмигалем.

«Міст через річку Чечва відбудований та відкритий. Тепер жителі села Довге-Калуське зможуть безпечно й швидко потрапити до районного центру. Кабмін восени скерував фінансування і завдяки злагодженій роботі вдалось відбудувати, повністю зруйнований міст за чотири місяці. Це велика #перемога! Я завжди працюю на результат. Тому впевнений, що у 2020 році спільними зусиллями зможемо відремонтувати важливі об'єкти округу. дже, вкотре повторю, цей рік в області буде роком мостів та доріг», – пише у мережі народний депутат Едуард Прощук.

Крім того, у селі Довге-Калуське Володимир Зеленський взяв участь у відкритті відновленого мостового переходу через річку Чечва.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!