Залишити звернення
30 липня
Едуард Прощук про ремонт дороги М-12 на Рогатинщині

Народний депутат Едуард Прощук звернувся до Державного агентства автомобільних доріг щодо ремонту дороги міжнародного значення М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам'янка. Про ремонт саме цієї ділянки дороги, під час робочого візиту на Рогатинщину, народний депутат спілкувався з мешканцями.

На Прикарпатті дорога проходить через Помонята - Княгиничі - Залужжя - Рогатин - Вербилівці - Кутці - Пуків - Лопушня.

«Через Рогатинщину в сторону Тернополя проходить дорога міжнародного значення М-12, це частина довгого європейського маршруту з Бреста через, Францію, Чехію й Україну далі на схід. Однак цим маршрутом через Прикарпаття не курсує великий міжнародний транспорт. Чому? Через жахливий стан дороги», – прокоментував народний депутат Едуард Прощук.

Саме з цим питанням, під час останнього робочого візиту на Рогатинщину до народного депутата звернулись місцеві мешканці. З їх слів - ця дорога ніколи не була в пріоритеті держави, і її не ремонтували вже впродовж багатьох років.

Після роботи на окрузі Едуард Прощук звернувся з цим питанням до Державного агентства автомобільних доріг.

«Наразі Державне агентство автомобільних доріг готує проектно-кошторисну документацію, щоб визначити вартість ремонту дороги, етапи проекту, можливі терміни виконання тощо. Попереду звернення до вищих інстанцій та Уряду, щодо виділення фінансування на виконання цього проекту», – додав народний депутат.

За словами Едуарда Прощука ремонт цієї дороги відновить рух міжнародного транспорту, а відтак сприятиме розвитку регіону.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!