Залишити звернення
24 липня
Прикарпаття отримало 19 нових шкільних автобусів для опорних шкіл

Прикарпаття отримало 19 нових шкільних автобусів для опорних шкіл. Повідомив народний депутат Едуард Прощук, чотири з них отримають Рогатинський та Калуський райони. Один автобус у Войнилівський ліцей на Калущині, три в Рогатинський район - для Княгиницького, Пуківського та Верхньолипецького ліцеїв, які довозять дітей до школи ще з 5-6 сіл.

«Керівництво Рогатинщини зробило складний крок оптимізувавши шкільні заклади і створивши опорні ліцеї. Сьогодні 15 шкільних автобусів закривають логістику по району. Наразі з потребою впорались, але продовжуємо працювати над придбанням техніки для резерву», – прокоментував народний депутат Едуард Прощук.

Нагадаю, державна програма «Шкільний автобус» це співфінансування - 70% з державного бюджету і 30% з обласного бюджету.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!