Залишити звернення
24 липня
Важливо заохочувати державно-приватне партнерство, - народний депутат Едуард Прощук.

У четвер, 23 липня, в Івано-Франківськ з робочим візитом прибув Заступник голови комітету з питань молодіжної політики та спорту Василь Мокан. Спільно з Народними депутатами та Головою Івано-Франківської ОДА обговорили розвиток спорту в області, оновлення інфраструктури та важливість добудови спортивних об'єктів.

«Спортивну інфраструктуру в країні потрібно розвивати та оновлювати – це один з моїх пріоритетів. І я вдячний за підтримку й розуміння в цьому питанні профільного комітету Ради», – прокоментував народний депутат Едуард Прощук.

Заступник голови комітету з питань молодіжної політики та спорту Василь Мокан зазначив, що врешті держава зрозуміла пріоритетність спорту та молодіжної політики і буде сприяти фінансово

«Не менш важливо заохочувати державно-приватне партнерство. Я гордий, що одним з успішних прикладів є Академія вільної боротьби Прикарпаття, яку ми відкрили на початку року», – додав Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!