Залишити звернення
8 липня
Едуард Прощук озвучив пропозиції до пропозиції до майбутньої стратегії протипаводкових заходів.

У середу, 8 липня, на черговому засіданні екологічного комітету народний депутат Едуард Прощук озвучив пропозиції до майбутньої стратегії протипаводкових заходів та наголосив, що важливо попереджувати наслідки стихії та фінансувати протипаводкову інфраструктуру завчасно.

На засіданні члени комітету заслухали доповіді очільників Держводагентства, ДСНС та Держгеонадр, представника Держлісагенства.

Народний депутат Едуард Прощук наголосив, що важливо попереджувати наслідки стихії, адже профінансувавши протипаводкову інфраструктуру завчасно можна попередити витрати держави та місцевих громад на подолання наслідків стихії (а це близько 500 мільйонів гривень на рік Держводагентству).

Також народний депутат озвучив пропозиції, які повинні увійти до майбутньої стратегії протипаводкових заходів, а саме:

• проведення критичного аналізу ситуації, щоб запобігти руйнівним наслідкам повеней в Карпатському регіоні;

• здійснення перевірки дозволів на забудову в межах прибережних захисних смуг та водоохоронних зон;

• зобов’язання фізичних та юридичних осіб укладати договори на вивезення відходів- відсутність такого договору має передбачати адміністративну відповідальність;

• розробити та впровадити заходи протипаводкового захисту.

Про що йдеться?

• будівництво та реконструкцію захисних укріплень та дамб;

• будівництво протиповеневих та комплексних водосховищ;

• планування відведення максимального стоку у спеціальні накопичувачі або природні

• пониження у рельєфі місцевості;

• інженерна підготовка і впорядкування заплав для пропуску повеней;

• впорядкування систем каналізацій у населених пунктах та промислових зонах ймовірного затоплення.

«Парламент вже прийняв законопроект №3664, яким фактично розблокував можливість Міністерства захисту довкілля прямо й самостійно, в межах своїх повноважень, користуватись передбаченим йому коштами, а це крок до ефективної роботи міністерства», - додав Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!