Залишити звернення
26 червня
Як діяти, щоб отримати компенсацію за нанесену негодою шкоду

Народний депутат Едуард Прощук розповів прикарпатцям куди звертатись та як діяти, щоб отримати компенсацію за нанесену паводками шкоду.

«Кожен постраждали має повне право та повинен звернутись до органів місцевого самоврядування щоб отримати відшкодування завданих збитків. Доведеться писати дві заяви: спочатку про обстеження житла, потім про відшкодування», – зазначив народний депутат Едуард Прощук.

Перший крок – звернутись до сільської, селищної чи міської ради із заявою довільної форми про проведення обстеження вашого житла.

До заяви важливо додати копію документу про право власності на житло, копію паспорта, ідентифікаційний код та друковані фото пошкоджень житла;

«Орган місцевого самоврядування створює спеціальну комісію, яка проведе обстеження згідно заяв, опише зміст й обсяг пошкоджень та дасть висновок про придатність або непридатність житла для подальшого проживання», – додав Едуард Прощук.

Після отримання акту від комісії, людина звертається у свою міську чи сільську раду щоб написати другу заяву на відшкодування завданих збитків, на підставі якої будуть здійснюватися виплати.

Паводки завдали руйнівної шкоди в усіх районах Прикарпаття. Постраждали сотні сімей. Тож важливо знати, куди звертатись в разі потреби.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!