Залишити звернення
1 липня
Едуард Прощук: Не вихід кожних 10-12 років боротися із наслідками повеней, треба працювати на випередження

30 червня на засіданні Верховної Ради України, народний депутат Едуард Прощук виступив із заявою щодо подолання наслідків паводків на Прикарпатті. У заяві від двох фракцій йшлось про відбудову знищеної інфраструктури, матеріальні відшкодування потерпілим та важливість превентивних протипаводкових заходів.

«Не вихід кожних 10-12 років боротися із наслідками повеней, треба системно працювати на випередження. Ми очікуємо від Уряду спеціальної програми, стратегії боротьби із завданої шкоди, щоб уникнути масштабних наслідків повеней в майбутньому. Ми готові ініціювати створення робочої групи для законодавчого забезпечення стратегії протипаводкових заходів. Ще раз наголошу, дуже важко боротися із наслідками, які завдають паводки, тому важливі превентивні дії», – наголосив народний депутат Едуард Прощук.

Едуард Прощук зазначив, що люди, які постраждали від паводків першочергово очікують матеріального відшкодування та відбудови знищеної інфраструктури.

Нагадаємо, паводки завдали великої шкоди селищам, селам, цілим районам. Люди залишились без доріг та мостів, зруйновані об’єкти інфраструктури. Підтоплені домогосподарства, туристичні об’єкти, лікарні, садочки. Сотні сімей залишились без житла, і на жаль, на Прикарпатті є жертви.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!