Залишити звернення
30 червня
Калущина й Рогатинщина отримали 10 мільйонів гривень субвенції на медичне обладнання.

Міністерство розвитку громад погодило виділення 10 мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток територій для Калущини та Роганщини. Субвенцію виділили на звернення народного депутата Едуарда Прощука для закупки медичного обладнання.

Кошти спрямують для медичних закладів Калуського й Рогатинського районів.

Для Районної лікарні Калуської районної ради придбають апарат ШВЛ, монітори пацієнта, автоматичний гематологічний аналізатор, напівавтоматичний біохімічний аналізатор;

Для Центральної лікарні Калуської міської та районної рад – рентгенівсько-діагностичний комплекс з цифровим зображенням;

Для Рогатинської центральної районної лікарні – хірургічно-рентгенодіагностичну систему та Лапароскопічністійки.

Крім того, народний депутат Едуард Прощук зазначив, що частину цих коштів направлять для будівництва нового спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Голинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!