Залишити звернення
3 липня
Попередній транш для постраждалих від паводків на Івано-Франківщині – виділений.

У п'ятницю, 3 липня, під час години запитань до уряду, прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що попередній транш для Івано-Франківщини на відшкодування шкоди завданої паводками 480 мільйонів гривень – виділений. Прем'єр додав, що кошти на рахунки облдержадміністрацій надійдуть вже сьогодні.

Під час години запитань до Уряду, народний депутат від 85 виборчого округу Едуард Прощук запитав у прем'єр-міністра України про подолання наслідків паводків.

«Який алгоритм виплат компенсацій постраждалим від паводків та основне, що цікавить людей коли і в якому розмірі люди зможуть отримати компенсації», – запитав у прем'єра народний депутат Едуард Прощук.

Денис Шмигаль повідомив, що попередній транш для Івано-Франківщини на відшкодування шкоди завданої паводками 480 мільйонів гривень – виділений, та кошти на рахунки облдержадміністрацій надійдуть вже сьогодні.

Прем'єр додав, що виплати передбачені:

- сім'ям загиблих від повеней,

- сім'ям, які повністю втратили свої помешкання,

на капітальний ремонт (при значних руйнуваннях будівель),

- на поточний ремонт домогосподарств: господарські споруди, городи тощо.

Едуард Прощук зазначив, що на місцях досі продовжують підраховувати кількість домогосподарств, які постраждали

«Решту потреби, за поданням обласних адміністрацій уряд негайно виділить. Обласні адміністрації розподілятимуть кошти далі між громадами й ОТГ», – додав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!