Залишити звернення
2 липня
На базі Екологічного комітету напрацюють стратегію протипаводкових заходів: Едуард Прощук

Народний депутат Едуард Прощук на брифінгу у Верховній Раді 2 липня заявив, що на базі Екологічного комітету напрацюють стратегію протипаводкових заходів. Стратегія необхідна для попередження паводків та пом'якшення їх наслідків. Перше засідання робочої групи відбудеться 8 липня в парламенті.

«На базі екологічного комітету створена робоча група, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів та потужну законодавчу базу, яка забезпечить виконання цієї стратегії. Фінальне завдання стратегії – оновити чи побудувати в країні інфраструктуру, яка б попереджувала й стримувала паводки та пом’якшувала їх наслідки.

Мова йде про спеціальні дамби, берегоукріплення, очисні споруди тощо. На законодавчому рівні - заборона забудови заплав й жорсткий контроль виконання цієї заборони», – повідомив на брифінгу Едуард Прощук.

Над стратегією спільно працюватимуть представники Кабінету міністрів, Міністерства довкілля, народні депутати, фахівці ДСНС, Держводагентства, лісагентства тощо. Перше засідання робочої групи вже 8 липня. На ньому окреслимо мету й завдання та першочергові кроки роботи групи.

Наприкінці виступу Едуард Прощук нагадав цифри підтоплених на Прикарпатті об'єктів: більше 13 000 житлових будинків, 18 000 садибних ділянок, більше 6 000 підвалів, 17 фельдшерських пунктів. Зруйновано: сотню мостів, більше 200 км доріг, майже 80 км берегоукріплень. Й зауважив, що не можна допускати, щоб люди й країна зазнала таких збитків ще раз.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!