Залишити звернення
31 грудня
«Вдячний кожному, хто небайдужий до рідного краю», – Едуард Прощук привітав усіх зі святами!

Народний депутат від Калущини Едуард Прощук подякував команді й рідним за рік, що минає і привітав усіх з новорічними святами та Різдвом.

Обранець закликав провести довгі вихідні з користю та в родинному колі.

«Я дякую родині та друзям за цей рік. Вдячний кожному, хто не байдужий до свого рідного краю, хто працював й продовжує працювати задля позитивних змін в країні. Дякую усім, з ким у цьому році втілили в життя ідеї й реалізували плани. Разом ми рухаємось та розвиваємось.

Різдво майже тут. Найкраща його традиція й цінність – проводити час з родиною. Попереду багато вихідних, проведімо їх в затишному колі та з користю, ходитимемо в гості, запросимо рідних за свій святковий стіл», – зазначив Едуард Прощук.

Народний депутат побажав всім у новому році здоров'я та наснаги, зміцнення віри та милосердя у серцях й додав:

«Нехай у ваших домівках буде родинний затишок, мир, злагода і добробут. З Новим роком та Різдвом Христовим!».

Нагадаємо, Едуард Прощук переміг на позачергових виборах до Верховної Ради 21 липня. Його підтримали понад 30 відсотків виборців 85-го округу (Калуський і Рогатинський та частина Галицького районів). У парламенті депутат пішов працювати до Комітету з питань екології. Також увійшов до підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!