Залишити звернення
26 червня
Президент України підписав Закон про національну інвентаризацію лісів

Президент Володимир Зеленський підписав Закон Про національну інвентаризацію лісів, співавтором якого є народний депутат Едуард Прощук.

«Закон вступив в дію, інвентаризація триватиме два роки, далі систематично повторюватиметься. Найближчим часом буде ухвалений порядок інструкції з проведення інвентаризації. Закон передбачає створення в Україні нової системи збору обґрунтованих даних про лісовий фонд з метою подальшого планування, ведення лісового господарства, державного лісового кадастру, моніторингу лісів тощо», – прокоментував народний депутат Едуард Прощук.

Необхідність проведення національної інвентаризації викликана відсутністю в Україні достовірної інформації щодо якості та кількості лісів держави. Останній державний облік лісів в повному обсязі офіційно проводився у 1996 році.

«Інвентаризація лісів - є лише першим кроком до впорядкування лісової галузі. Вона дозволить отримати повну й актуальну інформацію про фактичну лісистість та допоможе у створенні стратегії розвитку лісової галузі», – додав Едуард Прощук.

Закон Про національну інвентаризацію лісів №643-ІХ запроваджує поняття національної інвентаризації, визначає мету її проведення та джерела фінансування. Співавторами закону є члени екологічного комітету: Едуард Прощук, Олег Бондаренко, Зіновій Андрійович, Юлія Овчинникова, Олена Криворучкіна.

Нагадаємо, 2 червня Верховна Рада проголосувала у другому читанні за законопроєкт про створення законодавчих умов впровадження державного лісового кадастру, обліку, моніторингу та проведення національної інвентаризації лісів в Україні.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!