Залишити звернення
18 червня
Екологічний комітет напрацьовує стратегію національної політики в лісовій галузі.

Екологічний комітет на черговому засіданні прийняв рішення про створення робочої групи для розробки стратегії національної політики лісової галузі.

«Вдячний колегам за цю ініціативу! Питання лісового господарства, раціонального використання та захисту лісового ресурсу потребує негайного реагування. Саме тому спільно з члена профільного комітету беремось до розробки стратегії», – прокоментував діяльність народний депутат Едуард Прощук.

Народний депутат зазначив, що системно інформуватиме про напрацювання стратегії національної політики лісової галузі.

Едуард Прощук додав, що члени екологічного комітету офіційно звертаються до Кабінету міністрів України щоб відстояти неможливість приєднання державного лісового агентства до міністерства агропромислового комплексу.

«Логічно, коли лісове агентство під опікою міністерства природи, адже ліси національні парки, заказники, заповідники це екологія. Щоб напрямок функціонував якісно, щоб фахово ним керувати не можна поєднувати лісовий фонд та аграрну сферу, так як і не можна було поєднувати Міністерство енергетики та захисту довкілля в одне відомство», – додав депутат Верховної Ради Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!