Залишити звернення
28 травня
Едуард Прощук: Уряд виділив 15 мільйонів на перехідні освітні об'єкти Калущини.

Уряд погодив перелік проектів, які цього року профінансують на Калущині з Державного фонду регіонального розвитку.

Народний депутат Едуард Прощук інформує, що на будівництво Боднарівської школи виділять 10 мільйонів гривень, а на добудову спорткомплексу Новицької школи – 5 мільйонів гривень.

«У 85 окрузі маємо плюс 15 мільйонів на перехідні освітні об'єкти. 10 млн гривень спрямують на будівництво школи в селі Боднарів. Надважливий об'єкт – велика школа на 600 учнів, будівництво якої тягнеться ще з 2016 року. 5 мільйонів гривень ДФРР спрямують на добудову спорткомплексу Новицької школи. До речі, одного з найбільших навчальних закладів Калуського району. Згідно з проектом, спорткомплекс мали повністю закінчити у 2018 році», – розповідає Едуард Прощук.

Нардеп наголосив, що зміни до держбюджету, прийняті у зв'язку з пандемією, зменшили фонд Державного фонду регіонального розвитку. Однак, за словами Міністерства розвитку громад, це не завадить ввести в експлуатацію об'єкти, на яких вже почалося будівництво.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!