Залишити звернення
22 травня
Едуард Прощук про роботу в профільному комітеті.

Народний депутат Едуард Прощук регулярно ділиться результатами роботи в профільному екологічному комітеті. На засіданні 22 травня депутати підтримали систему збільшення штрафів за порушення низки екологічних норм.

«Підтрмали законопроект, який збільшує штрафи: за забруднення сільсько-господарських земель; перевезення, зберігання, утилізацію, захоронення відходів, для утилізації яких в Україні існує відповідна технологія та порушення правил благоустрою населених пунктів; за пошкодження лісу стічними водами, хімічними речовинами, нафтопродуктами, шкідливими викидами тощо», – розповів народний депутат Едуард Прощук.

Також екологічний комітет рекомендував Верховній Раді прийняти за основу (з пропозиціями і зауваженнями комітету) – законопроект про боротьбу з незаконним полюванням, заборону оптико-електронних та приладів нічного бачення під час полювання, врегулювання плати за користування мисливськими угіддями.

Депутати відправили на доопрацювання проект закону, який підвищує відповідальність за порушення правил полювання та визначає права і обов'язки мисливців; проект закону про відповідальність за засмічення лісів відходами та порушення вимог охорони навколишнього середовища.

«Крім того, підтримали важливий законопроект, який передбачає розтермінування (до 36 місяців) суми податку за ввезені в Україну автомобілі. Норма застосовується лише до транспорту, який будуть використовувати для перевезення вантажів», – додав Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!