Залишити звернення
19 травня
Верховна Рада повернулась до звичного режиму роботи.

З 18 травня народні депутати повернулись до звичного режиму роботи у Верховній Раді. На засіданні у вівторок, 19 травня, парламентарі проголосували важливі для інфраструктури країни законопроекти.

Зокрема, законопроект, який дозволить громадянам у відділенні «Укрпошти» отримати банківську картку, відкрити депозит, оплачувати карткою комунальні послуги, отримувати пенсію, соцдопомогу чи зарплату, проводити всі фінансові операції.

«Цей законопроект про доступність фінансових послуг для людей, адже на відміну від банків, в кожному населеному пункті країни є відділення «Укрпошти», – прокоментував народний депутат Едуард Прощук.

«Також прийняли законопроект №2680, який спрощує отримання документів для реконструкцій та капітальних ремонтів автомобільних доріг та дозволить уникнути затягувань у видачі документів. А це шанс оптимізувати роботу й пришвидшити терміни будівництва доріг», – додав Едуард Прощук.

Крім того, перше читання пройшов проект закону, який встановлює однакові для всіх авіаперевізників правила справляння державних зборів. Тобто за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України.

«Законопроект відповідає міжнародній практиці оподаткування в авіації європейських країн», – зазначив Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!