Залишити звернення
2 червня
Едуард Прощук: Рада ухвалила закон про інвентаризацію лісів в Україні

2 червня Верховна Рада проголосувала у другому читанні за законопроект про створення законодавчих умов впровадження державного лісового кадастру, обліку, моніторингу та проведення національної інвентаризації лісів в Україні.

«В Україні ніколи не було справжньої фахової інвентаризації лісів. Саме тому законопроект про національну їінвентаризацію лісів, який підтримав парламент – глобальна подія й велика перемога для екологічно гокомітету та для мене особисто», – зазначив народний депутат Едуард Прощук.

За словами народного депутата, національна інвентаризація лісів дозволить отримати кількісні та якісні показники стану лісів, оцінити його потенціал, планувати й реалізовувати стратегію розвитку лісового господарства та ефективно управляти державним лісовим ресурсом. ⠀

«Як ніхто, розумію всю глибину цього питання, адже понад 40% площі Івано-Франківської області вкрито лісами. Дякую колегам екокомітету, з якими у співавторстві працювали над законопроектом», – додав Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!