Залишити звернення
14 травня
Едуард Прощук: Депутати підтримали надважливий для екологічного комітету закон 2207-1 «Про управління відходами»

На позачерговому засіданні ВРУ, 13 травня, депутати підтримали надважливий для екологічного комітету закон про управління відходами, пільги для бізнесу та блокування російських соцмереж.

Народний депутат Едуард Прощук прокоментував детальніше важливість прийнятих законопроектів.

«На засіданні Ради депутати підтримали надважливий для екологічного комітету закон 2207-1 «Про управління відходами» – інші редакції відхилили. Допрацьовуємо його в комітеті, щоб якнайшвидше проголосувати у Верховній Раді. Прийняття закону посилить відповідальність підприємств, які продукують відходи та сприятиме інвестиціям у сферу переробки сміття», – зазначив Едуард Прощук.

За словами народного депутата, це сприятиме створенню нових робочих місць та зменшенню стихійних сміттєзвалищ на околицях міст, які забруднюють воду і грунти.

«Також прийняли антикризовий закон, який посилює підтримку медиків, дає податкові пільги для бізнесу й знімає нарахування штрафів власникам кредитів. Продовжили блокування російських соцмереж в Україні – точний список компаній під санкціями оприлюднить Офіс президента», – додав депутат Прощук.

Нагадаємо, з 18 травня Верховна Рада України повертається до звичного режиму роботи, згідно плану.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!