Залишити звернення
15 травня
Про політичну діяльність, економіку та екологію: із онлайн-діалогу Едуарда Прощука зі студентами

Студенти Івано-Франківських вишів провели онлайн діалог з народним депутатом від 85 виборчого округу Едуардом Прощуком.

На зустрічі обговорили актуальні для України та Прикарпаття питання й домовились про системну комунікацію та спільну реалізацію громадських ініціатив, інформують у пресслужбі народного депутата.

До онлайн-діалогу доєднались студенти Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, Національного медичного університету та Університету імені Короля Данила.

Молодь активно дискутувала з народним депутатом про екологію, стан економіки під час пандемії, політичну діяльність, підтримку державної мови та відновлення роботи тренувальних спортивних баз після карантину. Також обговорили непрості теми вирубки карпатських лісів та забруднення водойм.

За словами Едуарда Прощука, молодь має свіже бачення та креативні ідеї, тому важливо підтримувати діалог, чути їх і це матиме гарні результати.

«Студентські роки – найкращі, це важливий період формування особистості, визначення пріоритетів й бачення свого майбутнього. Вірю, що наше спілкування спонукає вас ще більше розвиватись, ініціювати важливі проекти, можливо й брати участь у молодіжній політиці. Я завжди відкритий до спілкування та радий нашій зустрічі», – звернувся до учасників діалогу Едуард Прощук.

Також під час спілкування депутат поділився ініціативами, які реалізовує у Верховній Раді та екологічному комітеті, зокрема про підтримку ФОП під час пандемії та національну інвентаризацію лісів.

На прохання студентів дав пораду для молоді.

«Колись мені говорив тренер – вір у себе, в свої мрії та ніколи не здавайся! Ця порада працює завжди. З будь-якої ситуації є вихід, тому тільки вперед!», – резюмував зустріч народний депутат Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!