Залишити звернення
11 січня
Едуард Прощук: «Створення Академії боротьби – мрія, яку нам вдалось втілити власними силами лише за 6 місяців».

У суботу, 11 січня, на базі Прикарпатського національного університету офіційно відкрили Академію вільної боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина. Ініціатори створення Академії – народний депутат України, президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області Едуард Прощук та заслужений тренер України Іван Курилюк. Проект реалізували завдяки фінансовій допомозі меценатів й підтримці ректора Прикарпатського університету Ігоря Цепенди.

«Створення Академії – непростий шлях, але ми впорались. Цей проект - мрія, яку вдалось втілити власними силами лише за 6 місяців. Влітку ми офіційно уклали угоду з університетом. А тепер тут відремонтована зала, роздягальні, зона для кросфіту. Перших 13 спортсменів уже розпочинають тренування, щоб здобути Олімпійські медалі», – прокоментував народний депутат та меценат проекту Едуард Прощук.

В Академії боротьби обладнали новий сучасний тренувальний комплекс за міжнародними стандартами. У реконструкцію інвестували понад шість мільйонів гривень.

«Я вдячний усім, хто повірив та підтримав: команді, тренеру Івану Курилюку, заслуженим тренерам, ветеранам. Вдячний меценатам, які підтримують вільну боротьбу. Без вашої допомоги ми б не впорались так швидко», – додав віце-президент Асоціації спортивної боротьби України Едуард Прощук.

Президентом Академії боротьби Прикарпаття став декан факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського університету Ярослав Яців. Головним тренером Академії – заслужений тренер України з вільної боротьби Іван Курилюк.

«Часто говорять, що більшість спортсменів мають лише юніорські перемоги, а в дорослому віці не продовжують здобувати спортивні досягнення. Створення Академії дасть можливість розвиватись далі. Це місце, де спортсмени будуть тренуватись і отримувати нові перемоги», – додав головний тренер Академії Іван Курилюк.

Також народний депутат Едуард Прощук висловив окрему вдячність ректору університету Ігорю Цепенді та його команді за реалізацію спільного проекту.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!