Залишити звернення
7 травня
Едуард Прощук роз'яснив рішення прийняті на засіданні екологічного комітету.

Народний депутат Едуард Прощук пояснив головні рішення прийняті на черговому засіданні екологічного комітету 6 травня: охорона водних біоресурсів, залучення інвестицій в Україну та митний тариф.

Члени екологічного комітету рекомендували прийняти у ВРУ за основу проект закону про охорону водних біоресурсів та їх середовища.

«Мета — посилити відповідальність, зокрема збільшити штрафи за порушення правил користування водними біоресурсами та умов їх існування. Адже низькі штрафи, які є сьогодні не зупиняють порушників, плюс штрафи це додаткові надходження до державного і місцевих бюджетів», – прокоментував народний депутат Едуард Прощук.

Йдеться про штрафи за незаконну експлуатацію водозабірних споруд, незаконний вилов риби тощо. Також закон переглядає повноваження осіб, які ведуть нагляд та контроль у сфері водних біоресурсів, це дозволить працювати ефективніше.

Також рекомендували з зауваженнями головному комітету ухвалити державну підтримку нових інвестицій в Україну.

«Прямі інвестиції в країну — підвищують конкурентоздатність, це нові робочі місця та доходи для фізичних та юридичних осіб, нові сучасні технології та методи управління. А з досвіду сусідньої Польщі бачимо ще й збільшення доходів місцевих та державного бюджетів. Водночас нові інвестиції зменшують трудову міграцію», – зазначив депутат Едуард Прощук.

Кожному товару, який перетинає кордон, присвоюються код: для ідентифікації, визначення ставки мита та ведення статистики. Єдина класифікація спрощує та пришвидшує процес імпорту. Додатково це ще й інструмент захисту національного товаровиробника від небажаної іноземної конкуренції та джерело наповнення бюджету.

«Тому прийняли рішення рекомендувати комітету податкової та митної політики ухвалили митний тариф — щоб привести українську законодавчу базу до норм міжнародного права та працювати згідно єдиної класифікації товарів», – додав депутат Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!