Залишити звернення
30 квітня
Едуард Прощук: дорожня служба декларує до середини травня відремонтувати дорогу Добровляни-Новиця

Працівники дорожньої служби розпочали ремонт дороги обласного значення Калуш-Осмолода.

«Зараз роботи тривають на ділянці від Добровлян до Новиці протяжністю понад 3 кілометри», – прокоментував Едуард Прощук. – Зрізають старе покриття та кладуть два шари асфальтобетону. Спочатку займаються дорожнім покриттям, згодом повернуться до облаштування тротуарів бруківкою та розмітки».

Якщо погода сприятиме, до середини травня ця частина дороги буде готова, – додав народний депутат.

Проект передбачає капітальний ремонт майже 13 кілометрів доріг через села Вербівка, Красне, Небилів, Сливки та Ясень. Частина проектів ще перебувають на експертизі.

Також уже отримано фінансування для ремонту дороги в Старому Угринові до меморіалу Степанові Бандері.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!