Залишити звернення
29 квітня
Уряд уже виділив кошти для завершення мосту в селі Боднарів, – Едуард Прощук

Національний проект «Велике будівництво» працює. Мета проекту – вже у 2020 відбудувати низку об’єктів освіти, медицини та доріг тощо.

Як зазначив народний депутат Едуард Прощук, уряд уже виділив кошти для завершення мосту в селі Боднарів. Капітальний ремонт якого розпочали ще 15 років тому, але через відсутність фінансування роботи припинили

«Маємо перші позитивні результати на окрузі. Уряд виділив гроші для завершення мосту через річку Луква. Йдеться про довгобуд у селі Боднарів. Зараз там триває будівництво першої частини мосту. Вже провели гідроізоляцію плит перекриття та встановили тимчасове парапетне огородження. Завдяки злагодженій роботі народних депутатів та урядовій програмі роботи відновили. Впевнений, це лише початок «Великого будівництва» на Прикарпатті », – прокоментував Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!