Залишити звернення
28 квітня
Очікуємо розгляду звернення щодо субвенції на соціально-економічний розвиток медзакладів Калуського й Рогатинського районів.

Народний депутат від Калущини Едуард Прощук провів зустрічі з головними лікарями медзакладів округу щодо потреб лікарень. Мова йшла про оновлення медичного обладнання лікарень, щоб надавати більший спектр послуг та покращення умов для комфортної роботи медиків й перебування пацієнтів.

«Керівники медичних закладів неодноразово озвучували потреби. Це допомогло сформувати депутатське звернення щодо розподілу субвенції на соціально-економічний розвиток. Адже попри пандемію, реформування медицини триває. Маємо багато викликів. До прикладу, в Рогатинській лікарні впродовж останніх 10 років зовсім не було оновлень медичного обладнання», – зазначає Едуард Прощук.

Тож народний депутат звеонувся щодо виділення субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток медичних закладів Калуського й Рогатинського районів.

Зокрема:

- для районної лікарні Калуської районної ради - апарат ШВЛ, монітори пацієнта, автоматичний гематологічний аналізатор, напівавтоматичний біохімічний аналізатор;

- для центральної лікарні Калуської міської та районної рад – рентгенівсько-діагностичний комплекс з цифровим зображенням;

- для Рогатинської центральної районної лікарні – хірургічно-рентгенодіагностичну систему та лапароскопічні стійки.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!