Залишити звернення
24 квітня
Едуард Прощук: держава повинна підтримувати малий та середній бізнес, особливо в час пандемії.

16 квітня, народні депутати Сергій Лабазюк, Едуард Прощук Ігор Молоток та Роберт Горват зареєстрували законопроект щодо тимчасового звільнення ФОП першої і другої груп від сплати єдиного податку у зв'язку з пандемією COVID-19.

Законопроект передбачає, що підприємці першої і другої груп звільняються від сплати єдиного податку впродовж березня-травня 2020, якщо вони не використовують працю найманих осіб.

«У співавторстві з депутатами зареєстрували законопроект, який передбачає тимчасове звільнення ФОП першої і другої груп від сплати єдиного податку. Такий тимчасовий захід послабить навантаження на підприємців та допоможе відновити діяльність бізнесу після карантину.

Розробляючи законопроект, зважали на потреби ФОП та ситуацію на місцях. Тому пропонуємо компенсувати цю втрату з державного, а не місцевих бюджетів. Вважаємо, реально розподілити видатки країни таким чином, щоб закрити цю статтю для бізнесу, підприємства яких зараз змушені простоювати», – прокоментував народний депутат Едуард Прощук.

Едуард Прощук додав, що держава повинна підтримувати малий та середній бізнес, особливо в час пандемії. Та не можна допустити втрату робочих місць приватних підприємців, щоб після карантину не створювати їх з нуля. Це зайві витрати ресурсів людей та держави, яких можна уникнути.

Ознайомитись із законопроектом можна тут https://bit.ly/3eN6nSZ

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!