Залишити звернення
23 квітня
Едуард Прощук: фінансування природоохоронної діяльності вкрай важливе.

У четвер, 23 квітня, відбулось чергове засідання екологічного комітету в дистанційному режимі. Члени комітету підтримали створення робочої групи й напрацювання законопроекту для повернення обсягу природоохоронних коштів та не підтримали постанову про Програму діяльності Кабміну.

«На сьогоднішньому дистанційному засіданні, після детального обговорення з колегами не підтримали постанову про Програму діяльності Кабміну, оскільки вона передбачає скорочення фінансування на природоохоронну діяльність, а це сьогодні вкрай важливо», – прокоментував член екологічного комітету Едуард Прощук.

«Одноголосно підтримали важливу пропозицію колеги Лесі Василенко (Партія «Голос") про створення робочої групи для напрацювання змін до держбюджету й залучити зацікавлені сторони та представників Мінекоенерго.

Щоб на виході отримати проект закону, який дозволяє повернути природоохоронні кошти в тому обсязі, в якому вони були до скорочення витрат. Зокрема для фінансування природоохоронних заходів та управління Зоною відчуження. Йдеться не лише про останні пожежі в Чорнобилі, адже окрім охорони природи ця зона потребує відновлення інфраструктури», – додав народний депутат Едуард Прощук.

Частину питань порядку денного комітету перенесли та відправили на доопрацювання.

Як раніше повідомляв народний депутат Едуард Прощук, ймовірно депутати працюватимуть у такому форматі засідань під час карантину.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!