Залишити звернення
14 квітня
Екологічний комітет продовжує працювати в режимі онлайн.

У вівторок, 14 квітня, на онлайн засіданні екологічного комітету депутати рекомендували прийняття у другому читанні законопроекту 2379 «Про внесення змін до Лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів».

Відбулось перше дистанційне засідання екологічного комітету. Як повідомив народний депутат Едуард Прощук, ймовірно народні депутати працюватимуть у такому форматі під час карантину. На засіданні частину питань порядку денного відхилили та відправили на доопрацювання.

«Опрацювали всі правки та пропозиції до лісового кодексу, частину з них прийняли та рекомендували закон 2379 про національну інвентаризацію лісів до розгляду в другому читанні Верховною Радою та прийняття його в цілому», – прокоментував Едуард Прощук.

Востаннє національну інвентаризацію лісів проводили у 2001 році, сьогодні немає актуальних даних про кількість та стан лісів в Україні. Без цього неможливий моніторинг і реалізація лісової стратегії країни.

Народний депутат роз'яснив важливість прийнятого законопроекту:

«Погоджений комітетом законопроект передбачає проведення національної інвентаризації лісів – отримаємо дані про кількісний та якісний склад лісів по всій України; визначення самозаліснених територій, які увійдуть до лісового фонду та впровадження стратегії ведення лісового господарства в Україні», – додав Едуард Прощук.

Також на засіданні екологічного комітету прийняли рішення про перенесення виїзного засідання на Прикарпаття, яке мало відбутись у квітні. Депутати визначать дату на першому засіданні комітету після закінчення в країні карантину. Попередньо ланують провести засідання ще у цьому році, адже розгляд питань Домбровського кар'єру та раціонального використання лісових ресурсів потребують оперативного вирішення.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!