Залишити звернення
13 квітня
Парламент проголосував підвищення штрафів для паліїв трави

«Верховна Рада України проголосувала підвищення штрафів для паліїв трави. Проект закону підтримали 328 депутатів. Голова Верховної Ради невідкладно підписав цей законопроект, наступний крок – підпис Президента і вступ закону в дію. Відтепер мінімальна сума штрафу 3060 гривень, максимальна – 153 тис. грн», – зазначив Едуард Прощук.

«Ця проблема не нова, але чомусь залишалась без системного вирішення. Лісові пожежі та шкода від випалювання рослинності – стосується кожного регіону країни. Це не лише створює загрозу пожеж, а й забруднює повітря. Окрім шкоди рослинному та тваринному світам, горіння листя та різноманітного сміття забруднює атмосферу і призводить до розвитку важких захворювань. », – додав народний депутат.

З повним текстом законопроекту 2339 можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/2y8L6lO

Народний депутат Едуард Прощук коротко резюмував основні зміни:

- Розмір штрафів за забруднення атмосферного повітря тепер – від 30 600 грн до 61 200 грн.

- За знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу навколо населених пунктів, вздовж залізниць тощо – від 91 800 до 153 тис. грн.

- За порушення вимог пожежної безпеки в лісах – від 1530 грн до 15 300 грн

- За самовільне випалювання рослинності або її залишків – від 3060 грн до 21 420 грн

- За самовільне випалювання рослинності або її залишків в межах територій природно-заповідного фонду – від 6120 грн до 30 600 грн

Давайте свідомо ставитись до навколишнього світу, дотримуватись правил поводження у лісі, бути обережними з вогнем та назавжди відмовитись від спалювання листя та трави.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!