Залишити звернення
10 квітня
Едуард Прощук: «Пандемія – глобальний виклик, акумулювали сили меценатів, волонтерів й місцевого бізнесу для допомоги медикам».

Народний депутат Едуард Прощук спільно з волонтерами та соціально відповідальним бізнесом долучилися до протидії поширенню коронавірусу на Прикарпатті. Впродовж карантину передали допомогу медикам на суму близько 600 тис. грн. Обладнання та засоби індивідуального захисту доставили в медичні заклади Івано-Франківська, Калуського, Рогатинського й Галицького районів.

Команда народного депутата придбала електрокардіограф, термошейкер, засоби дезінфекції, медикаменти, респіратори, багаторазові костюми біозахисту та комплекти захисного одягу.

«У районних лікарнях, які часто першими зустрічають хворих, попри волонтерську допомогу, все одно бракує засобів захисту. Медики перебувають на передовій боротьби з пандемією. Намагаємось реагувати на всі звернення й дзвінки, а вони надходять щоденно. Потреби лікарень зростають – тільки об'єднавши зусилля з волонтерами та бізнесом, вдасться допомогти медичним закладам в цій ситуації», – прокоментував Едуард Прощук.

«Нещодавно приєдналися до ініціативи Рогатинської районної ради з підвезення медиків на роботу – забезпечили пальне для автобусів. Один із наших волонтерів самостійно їздив у Галицький район, роздавав маски мешканцям. Далі ведемо діалог із соціально відповідальним бізнесом. Радію, що є бізнес, який долучається або самостійно допомагає», – додав народний депутат.

Народний депутат створив ініціативу та акумулював сили меценатів, волонтерів й місцевого бізнесу для допомоги медикам.

Станом на сьогодні для обласної дитячої лікарні команда придбала препарат для лікування важких та ускладнених пневмоній; для обласної лікарні Івано-Франківська – 479 респіраторів; для Івано-Франківського обласного лабораторного центру – термошейкер та 100 літрів антисептика. Для станції швидкої допомоги в Калуші придбали спеціальні багаторазові костюми біозахисту та антисептики. Калуській районній лікарні передали понад 200 літрів спирту й антисептиків, комплекти захисного одягу, 25 костюмів біозахисту, 4000 рукавиць, 500 хірургічних масок, Районній лікарні Калуської районної ради – понад 200 літрів спирту й антисептиків, 25 костюмів біозахисту, 4000 рукавиць, 500 хірургічних масок, комплекти захисного одягу; Рогатинській лікарні – комплекти захисного одягу, електрокардіограф, 50 костюмів біозахисту, 1000 масок, 2500 рукавиць й антисептик. Все розподілили між первинною медичною ланкою, лабораторним центром та районним відділом поліції.

Як зазначає Едуард Прощук, на цьому команда не припиняє допомогу медикам та потребуючим. Отримують звернення від волонтерських організацій, ведуть діалог з місцевим бізнесом, продовжують комунікацію щодо потреб з головними лікарями закладів та владою регіону.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!