Залишити звернення
26 березня
Нардеп Прощук з меценатами закупили ліки та обладнання для прикарпатських медичних закладів.

Медичні заклади Прикарпаття отримали благодійну допомогу від народного депутата Едуарда Прощука, який акумулював партнерів та соціально відповідальний бізнес, щоб допомогти медикам під час пандемії.

Народний депутат розповів, що на звернення лікарів закупили антибіотик для лікування важких та ускладнених пневмоній, хірургічних патологій та післяопераційного періоду діток з вродженими вадами розвитку. Препарат передали в обласну дитячу клінічну лікарню Івано-Франківська. Фахівці запевняють, він допоможе надати невідкладну допомогу пацієнтам у відділеннях інтенсивної терапії та анестезіології дітей та інтенсивної терапії новонароджених.

Для Івано-Франківського обласного лабораторного центру придбали термошейкер, необхідний для проведення пробопідготовки «змішування реагентів»

(дослідження методом полімеразно-ланцюгової реакції COVID -19).

«У калуські та рогатинську лікарні завезли частину фартухів, шапок, халатів, бахіл та антисептики. Це тільки перший крок. Впродовж наступних днів частинами очікуємо решту замовлення, про все розповідатиму. Віримо та дякуємо лікарям за їх роботу та врятовані життя», - додав народний депутат.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!